Prestige & Comfort Facing The Palais Des Festivals

  • 125 μ²
  • 3 υπνοδωμάτια
  • 3 μπάνια

Το διαμέρισμα Prestige & Comfort Facing The Palais Des Festivals Κάννες 125 τ.μ. Βρίσκεται σε εκλεκτή τοποθεσία και απέχει 6 λεπτά με τα πόδια από τη Ρι ντ'Αντίμπ. Το διαμέρισμα βρίσκεται περίπου 300 μέτρα από το Παλάτι Φεστιβάλ και Συνεδρίων και διαθέτει πλυντήριο πιάτων.

Το διαμέρισμα Prestige & Comfort Facing The Palais Des Festivals έχει θέα στη θάλασσα και περιλαμβάνει μπαλκόνι, καθώς και διαθέτει ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Το διαμέρισμα παρέχει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους για τη μεγαλύτερη άνεση σας. Το μπάνιο επίσης διαθέτει στεγνωτήρα μαλλιών και πετσέτες.

Οι επισκέπτες του διαμερίσματος Prestige & Comfort Facing The Palais Des Festivals μπορούν να χρησιμοποιήσουν ηλεκτρικό βραστήρα, φούρνο και μαγειρικά σκεύη για αυτοεξυπηρέτηση.

Το Νησί της Αγίας Μαργαρίτας απέχει σχεδόν 3 χλμ. απόσταση από αυτό το διαμέρισμα. Το κατάλυμα απέχει μόλις 5 λεπτά με τα πόδια από το κέντρο της πόλης. Μπορείτε επίσης να πάτε στο Μουσείο Castre που βρίσκεται σε απόσταση 13 λεπτών με τα πόδια. Η πλησιέστερη στάση λεωφορείων είναι Gray d'Albion, η οποία βρίσκεται σε απόσταση 300 μέτρων.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Prestige & Comfort Facing The Palais Des Festivals Κάννες
2-Br Facing Palais Des Congres Cannes City Centre
Τιμή μόνο για κινητά

2-Br Facing Palais Des Congres Cannes City Centre

72 μ από το κατάλυμα
Ref 2061 - Superb 3-Room Apartment Cannes Croisette
Τιμή μόνο για κινητά

Ref 2061 - Superb 3-Room Apartment Cannes Croisette

74 μ από το κατάλυμα
Appartement Croisette Cannes
Τιμή μόνο για κινητά

Appartement Croisette Cannes

92 μ από το κατάλυμα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Νίκαιας ΚυαΝής Ακτής
    28 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Χώρος στάθμευσης

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • Υπηρεσίες καθαριότητας

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας
    • Ανιχνευτές καπνού

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 16:00 έως 23:59
    Check-out: έως 11:00
    Αριθμός αδείας06029000582HT
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού βρίσκονται το διαμέρισμα Prestige & Comfort Facing The Palais Des Festivals;
      Το διαμέρισμα Prestige & Comfort Facing The Palais Des Festivals είναι στο κέντρο των Καννών, κοντά σε Cannes Casino.
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Prestige & Comfort Facing The Palais Des Festivals;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Prestige & Comfort Facing The Palais Des Festivals περιλαμβάνουν Μουσείο Κλασικής Τέχνης του Μουζέν, Παλάτι Φεστιβάλ και Συνεδριών καθώς και Marché provençal Forville.
    • Στο το διαμέρισμα Prestige & Comfort Facing The Palais Des Festivals προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το διαμέρισμα Prestige & Comfort Facing The Palais Des Festivals περιλαμβάνουν La Plage Barrière Le Majestic και Fouquet's Cannes και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα έχει σύνδεση στο Διαδίκτυο;
      Ναι, αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα προσφέρει Wi-Fi.
    • Πόσα τετραγωνικά μέτρα έχει διαμέρισμα;
      Διαμέρισμα είναι 125 μ².
    • Το διαμέρισμα Prestige & Comfort Facing The Palais Des Festivals προσφέρει ωραία θέα;
      Τα παράθυρα του το διαμέρισμα Prestige & Comfort Facing The Palais Des Festivals βλέπουν στη θάλασσα.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Νίκαιας ΚυαΝής Ακτής
    28 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Prestige & Comfort Facing The Palais Des Festivals Κάννες

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο